Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Ekonomika>Mikroekonomika>Gamybos padalinio sąnaudų ir ekonominių rodiklių apskaičiavimas

Gamybos padalinio sąnaudų ir ekonominių rodiklių apskaičiavimas

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142
Aprašymas

Santrauka. Darbo problema. Darbo tikslas. Darbo uždaviniai. Darbo objektas. Darbo rezultatai. Darbo apimtis. Įvadas. Maisto pramonės gamybinio padalinio charakteristika. Maisto pramonės ekonominiai finansiniai rodikliai. Metinės gamybos programos apskaičiavimas. Ilgalaikio turto vertės apskaičiavimas. Tiesioginių gamybos išlaidų apskaičiavimas. Išlaidos pagrindinėms žaliavoms, medžiagoms ir atsargoms. Išlaidos tiesioginiam darbo užmokesčiui. Netiesioginių išlaidų apskaičiavimas. Išlaidos pagalbinėms žaliavoms/medžiagoms. Išlaidos netiesioginiam darbo užmokesčiui. Poreikis ir išlaidos technologinių procesų energijai. Poreikis ir išlaidos netechnologinių procesų energijai. Ilgalaikio turto nusidėvėjimo sumos apskaičiavimas. Išlaidos gamybinių įrengimų priežiūrai. Kitos netiesioginės išlaidos. Gamybos sąnaudų suvestinė. Veiklos sąnaudos. Administracinės išlaidos. Bendrosios išlaidos. Pelno/nuostolio ataskaita. Pinigų srautų ataskaita. Finansiniai – ekonominiai rodikliai. Veiklos efektyvumo rodikliai. Išlaidų lygio rodikliai. Administracinių išlaidų rodiklis (RAI). Veiklos sąnaudų 1 pardavimų litui rodiklis (RVS). Išvados.

Ištrauka

Darbo aktualumas:
Šiuo metu verslininkystės ir įmonės turto temos, ne tik labai populiarios tarp vadybos bei ekonomikos specialistų, bet ir svarbus tyrinėjimų objektas. Jos padeda augti ekonomikai, didina našumą, sukuria naujų technologijų, prekių ir paslaugų, duoda didelę naudą pačiam verlininkui bei nuolat atnaujina konkurenciją rinkoje, nes šių dienų ekonomikos tempai yra greiti.
O tam, kad verslininkas pradėtų savo norimos įmonės darbo veiklą, jis turi turėti tam tikrą pradinį turtą: žemės, darbuotojų, pastatų, įrengimų, pinigų, už kuriuos įsigis trūkstamų išteklių gamybai organizuoti, tai yra žaliavų, energijos, samdys darbuotojus ir panašiai. Verslininkui svarbu žinoti, kiek ir kokio turto kiekvienu metu turi, nes tik tuomet galima jį protingai panaudoti įmonės veikloje, ir pasiekti geriausių rezultatų. Todėl mums, kaip būsimiems verslininkams ar vadybininkams, verslininkystės ir įmonės įkūrimo temos, tikrai aktualios.

Darbo problema:
Ar įmonė bus pelninga?

Darbo tikslas:
Įvertinti gamybinio padalinio sąnaudas ir ekonominius rodiklius.

Darbo uždaviniai:

1. Įvertinti gamybos padalinio ilgalaikį turtą ir jo nusidėvėjimo sumą;
2. Nustatyti gamybos apimtį;
3. Įvertinti įmonės sąnaudas;
4. Apskaičiuoti pelną, ekonominius – finansinius rodiklius ir padaryti atitinkamas išvadas.

Darbo objektas:
Gamybos padalinio sąnaudų ir ekonominių rodiklių apskaičiavimas.

Darbo metodai:
Ieškojimas informacijos knygose ir interneto puslapiuose, lentelių braižymas, matematinių veiksmų atlikimas ir analizavimas, išvadų formulavimas, metodinių nurodymų laikymasis.


Darbo rezultatai:
Taigi, išanalizavus kursinio darbo temą ir atlikus matematinius veiksmus paaiškėjo: 1) kad įmonė dirbs pelningai, ir 2) kad įkūrti nauję imonę - tai sudėtingas, ypatingų žinių ir sugebėjimų reikalaujantis darbas.

Darbo apimtis:
Darbą sudaro: keturiasdešimt penki puslapiai, titulinis lapas, kursinio darbo užduotys, santrauka, turinys, aštuoniolika lentelių, įvadas, dvylika skyrių, keturiolika poskyrių, išvados, devyni informacijos šaltiniai. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2009-03-20
DalykasMikroekonomikos kursinis darbas
KategorijaEkonomika >  Mikroekonomika
TipasKursiniai darbai
Apimtis39 puslapiai 
Literatūros šaltiniai9
Dydis90.98 KB
AutoriusRasa
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasZ. Damalakienė
Švietimo institucijaKauno kolegija
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Gamybos padalinio sanaudu ir ekonominiu rodikliu apskaiciavimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 39 puslapiai 
  • Kauno kolegija / 2 Klasė/kursas
  • Z. Damalakienė
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą