Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Ekonomika>Mikroekonomika>Verslo ekonomika: rankinių ir kuprinių siuvimas UAB "Karolis"

Verslo ekonomika: rankinių ir kuprinių siuvimas UAB "Karolis"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435
Aprašymas

Įvadas. Darbo tikslas. Susintetinti verslo ekonomikos teorines žinias, formuoti savarankiško darbo įgūdžius, ugdyti gebėjimą analizuoti, apibendrinti, formuluoti išvadas. Atskirų gaminių gamybos mastas per metus. Reikalingi įrengimai ir darbo vietų skaičius. Pagrindinių ir pagalbinių darbininkų skaičius. Tiesioginės išlaidos medžiagoms atitinkamai vienam gaminiui. Gautinų medžiagų kiekis ir vertė per metus. Tiesiogiai priskiriamas darbininkų atlyginimas tenkantis vienam gaminiui ir visiems gaminiams. Tiesiogiai priskiriamas darbininkų socialinis draudimas vienam ir visiems gaminiams. Vieno gaminio tiesioginės išlaidos. Gamybinių, buitinių ir administracinių patalpų vertė. Visų gaminių tiesioginės išlaidos. Gamybinės paskirties įrengimų, pastatų ir kitų darbo vietų metinės nusidėvėjimo sąnaudos. Reikalinga elektros energija įrengimams, ir jų vertė. Reikalingas elektros energijos kiekis patalpoms apšviesti. Administracijos darbuotojų darbo užmokestis bei įmoka socialiniam draudimui. Pagalbinių darbuotojų darbo užmokestis bei įmoka socialiniam draudimui. Netiesioginės gamybos išlaidos. Vieno gaminio priskiriamas netiesioginių gamybos išlaidų suma ir vieno gaminio pagaminimo savikaina. Vieno gaminio pagaminimo ir pilnoji savikaina. Vieno gaminio kaina. Pagamintos ir parduotos produkcijos vertė litais per metus. Įmonės bendrojo ir grynojo pelno suma per metus. Išvados.

Ištrauka

Temos aktualumas. Įmonė — tai užsiimanti ūkine veikla organizacija, kurį vykdo vieną ar kelias jai būdingas funkcijas, gamindama ir paskirstydama įvairias prekes, o taip pat teikdama paslaugas. Ji yra savo vardą turintis atskiras ūkio vienetas.
Taigi, šiuo metu Lietuvoje kuriasi vis daugiau naujų įmonių. Tačiau tik nedaugelis iš jų išlieka ilgam. Jos susiduria su daugybe sunkumų dėl kurių negali gyvuoti ilgai ir sklandžiai. Todėl yra svarbu pasirinkti tinkamas paslaugas ar produkciją, kuriuos nauja įmonė ruošiasi teikti ar pardavinėti.
Pagrindinė problema. Dauguma įmonių neišsilaiko rinkoje ir bankrutuoja, nes nesugeba tinkamai paskirstyti išteklių, neatsižvelgia į tai, kiek jų prekė (paslauga) yra paklausi, nemoka nustatyti tinkamų kainų, uždeda per didelius antkainius, arba norėdami įveikti savo konkurentus sumažina kainas tiek, kad nebegauna pelno. Įmonės gali bankrutuoti dėl išorinių ir vidinių priežasčių. Įmonės veiklos sėkmę lems gamybos organizavimo efektyvumas, technologijų lygis, išteklių paskirstymo ir panaudojimo racionalumas, įmonės specialistų profesionalumo laipsnis ir pan.
Kursinio darbo tikslas. Susintetinti verslo ekonomikos teorines žinias, formuoti savarankiško darbo įgūdžius, ugdyti gebėjimą analizuoti, apibendrinti, formuluoti išvadas.
Uždaviniai
Ištirti UAB "Karolis" pelningumą;
Apibūdinti UAB "Karolis";
Atlikti skaičiavimus naudojantis formulėmis;
Padaryti išvadas ir pateikti savo pasiūlymus.
Darbo struktūra :
Pagrindinė tiriamoji dalis;
Išvados ir pasiūlymai.
UAB "Karolis" savo veiklą pradėjo 2008 m. Vilniuje. Tai įmonė, kurios veikla yra rankinių ir kuprinių siuvimas. Atsižvelgdama į paklausą įmonė numato parduoti 4000 vienetų rankinių ir 5100 vienetų kuprinių. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-12-02
DalykasMikroekonomikos kursinis darbas
KategorijaEkonomika >  Mikroekonomika
TipasKursiniai darbai
Apimtis31 puslapis 
Literatūros šaltiniai4
Dydis95.03 KB
Autoriuspievius
Viso autoriaus darbų6 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasSteiblienė
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasEkonomikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo ekonomika rankiniu ir kupriniu siuvimas UAB Karolis [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 31 puslapis 
  • Vilniaus kolegija / 1 Klasė/kursas
  • Steiblienė
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą