Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Ekonomika>Mikroekonomika>Valstybinis smulkaus ir vidutinio verslo reguliavimas

Valstybinis smulkaus ir vidutinio verslo reguliavimas

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344454647
Aprašymas

Įvadas. Trumpa smulkaus ir vidutinio verslo apžvalga. Smulkaus verslo atsiradimo ir steigimosi motyvacija. Smulkaus ir vidutinio verslo subjektų samprata ir jų palyginimas. Valstybinis smulkaus ir vidutinio verslo reguliavimas. Vyriausybės veikla sudarant firmoms ūkininkavimo sąlygas. Smulkaus ir vidutinio verslo įstatyminės norminės bazės stabilumo problema. Valstybės alternatyva finansavimo ir mokesčių administravime. Smulkaus ir vidutinio verslo (SVV) finansavimo struktūros. Mokesčių sistema. Smulkaus ir vidutinio verslo (SVV) rėmimo ir finansinio administravimo mechanizmas. Užsienio šalių smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo politika. Europos Sąjungos požiūris į smulkaus ir vidutinio verslo (SVV) rėmimą. Parama smulkiam bei vidutiniam verslui Lietuvos Respublikoje (LR). Valstybės politikos smulkaus ir vidutinio verslo (SVV) atžvilgiu ir smulkaus ir vidutinio verslo (SVV) teikiamos paramos teisinis reglamentavimas. Techninę paramą smulkaus ir vidutinio verslo (SVV) subjektams teikiančios įstaigos ir institucijos. Šalyje teikiamos techninės paramos smulkaus ir vidutinio verslo (SVV) formos, mastai ir tendencijos. Techninė parama smulkaus ir vidutinio verslo (SVV) plėtrai finansuojama Lietuvos Respublikos (LR) ūkio ministerijos lėšomis. LSVVPA teikiamos paslaugos. Finansinio efektyvumo vertinimas. Savivaldybių smulkaus ir vidutinio verslo skatinimo fondų lėšų panaudojimas. Išvados.

Ištrauka

Smulkusis verslas yra viena dinamiškiausių, lengviausiai vystomų ir greitai besiplečiančių verslo šakų. Lietuvoje net 98% įmonių sudaro smulkusis ir vidutinis verslas, nors šios verslo šakos generuoja tik 33% bendrojo vidaus produkto. Todėl didelis vyriausybes dėmesys turėtų būti skirtas smulkiems ir vidutiniams verslininkams. Labai svarbus faktorius konkurencingumo ir verslumo skatinimui – smulkaus ir vidutinio sektoriaus plėtra. Smulkus ir vidutinis verslas išlieka vienu pagrindinių ekonomikos augimo ir naujų darbo vietų kūrimo šaltiniu. Šiuo metu Lietuvoje yra sukurta palanki lizingo, banko paskolų ir palūkanų grąžinimo sistema, leidžianti žmonėms pradėti sėkmingai verstis nuosavu verslu be didesnio kapitalo. Todėl labai svarbu yra susipažinti su smulkaus verslo perspektyvomis, teikiamomis nuolaidomis, tarptautinėmis programomis ir fondais bei visu tuo kiek įmanoma racionaliau naudotis.
Savo kursiniame darbe pateiksiu trumpą SVV steigimosi motyvacijos apžvalgą, taip pat apžvelgsiu įstatyminės norminės bazės problemas, turinčias įtakos smulkiam bei vidutiniam verslui, finansavimo bei mokesčių ypatumus,taip pat nagrinėsiu rėmimo politiką užsienio šalyse.
Norėčiau parodyti, jog Lietuvos vyriausybė ir Seimas labai atidžiai ir rimtai žiūri į smulkųjį ir vidutinį verslą, todėl yra kuriama daug įstatymų, lengvatų bei stengiamasi padėti naujiesiems verslininkams. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-11-22
DalykasMikroekonomikos kursinis darbas
KategorijaEkonomika >  Mikroekonomika
TipasKursiniai darbai
Apimtis46 puslapiai 
Literatūros šaltiniai15
Dydis131.92 KB
AutoriusEdita
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Failo pavadinimasMicrosoft Word Valstybinis smulkaus ir vidutinio verslo reguliavimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą