Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Ekonomika>Mikroekonomika>Verslo ekonomika: UAB "Karolis"

Verslo ekonomika: UAB "Karolis"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546
Aprašymas

Įvadas. Atskirų gaminių gamybos mastas. Reikalingas įrengimų (darbo vietų) skaičius. Darbininkų skaičius. Tiesioginės išlaidos medžiagoms atitinkamai vienam gaminiui. Medžiagų poreikis ir išlaidos metinei gamybos programai. Gautinių medžiagų kiekis ir vertė per metus. Tiesiogiai priskiriamas darbininkų atlyginimas tenkantis vienam gaminiui. Tiesiogiai priskiriamas darbininkų socialinis draudimas vienam ir visiems gaminiams. Vieno gaminio tiesioginės gamybos išlaidos. Visų gaminių tiesioginės gamybos išlaidos. Gamybinių patalpų užimamas plotas. Gamybinių, buitinių, administracinių patalpų vertė. Gamybinės paskirties, įrengimų, pastatų ir kitų darbo vietų metinės nusidėvėjimo sąnaudos. Elektros energijos poreikis ir išlaidos varikliams varyti. Elektros energijos poreikis ir išlaidos patalpoms apšviesti. Pagalbinių darbininkų darbo užmokestis ir įmokos socialiniam draudimui. Administracijos darbuotojų darbo užmokestis ir įmokos socialiniam draudimui. Patalpų apšildymo vertė. Netiesioginės gamybos išlaidos. Vienam gaminiui priskiriamas netiesioginių gamybos išlaidų suma ir vieno gaminio gamybinė savikaina. Pilnoji gaminio savikaina. Vandens sunaudojimo išlaidos. Veiklos sąnaudos. Natūralios odos kuprinės kaina. Pagamintos ir parduotos produkcijos vertė lt per metus. Bendrasis ir grynasis pelnas per metus. Pardavimų pelningumas. Ilgalaikio turto efektyvumo rodikliai. Išvados.

Ištrauka

Nuo ateinančių metų sausios 1 d. UAB "KAROLIS" pradės siūti rankines iš dirbtinės odos ir kuprines iš naturalios odos. Įmonė atsižvelgdama į rinkos paklausą numato parduoti rankinių – 7000 vnt., o kuprinių – 6500 vnt.
Steigti įmonę kiekvieną skatina noras turėti pelningą verslą, taip sukuriant naujas darbo vietas, tenkinant vartotojų poreikius. Standartinis tikslas pletojant įmonės veiklą yra pelno siekimas.Jis mums suteikia galimybę plėsti gamybą ir įgyvendinti naujus projektus.
Įmonės veiklos sėkmę lems gamybos organizavimo efektyvumas, technologijų lygis, išteklių paskirstymo ir panaudojimo racionalumas, įmonės specialistų profesionalumo laipsnis ir pan.
Kursinio darbo tikslai:
gebėti panaudoti įgytas teorines žinias praktiniame darbe;
gebėti išanalizuoti, apibendrinti savarankišką darbą, bei suformuluoti darbo išvadas..
Pagrindiniai uždaviniai:
1.apskaičiuoti materialinius, finansinius,darbo išteklius;
2. apskaičiuoti išteklių racionalų panaudojimą;
3.įvertinti reikalingus gamybinius pajėgumus planuojamai produkcijai pagaminti;
4. pateikti tikslią informaciją apie įmonės ekonominę situaciją.
Verslo sėkmės, bei nesėkmės priklauso nuo valdymo sprendimų. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-08-07
DalykasMikroekonomikos kursinis darbas
KategorijaEkonomika >  Mikroekonomika
TipasKursiniai darbai
Apimtis44 puslapiai 
Literatūros šaltiniai4
Dydis184.12 KB
Autoriuserika
Viso autoriaus darbų6 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas1
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasEkonomikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo ekonomika UAB Karolis [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+2
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą