Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Ekonomika>Mikroekonomika>Pagrindinės verslo organizavimo formos ir jų reikšmė Lietuvos ekonomikai

Pagrindinės verslo organizavimo formos ir jų reikšmė Lietuvos ekonomikai

  
 
 
1234567891011121314
Aprašymas

Mikro ir makroekonomikos referatas. Įvadas. Verslo ekonomika. Verslo pagrindai. Ekonominiai principai. Verslo ekonomika Lietuvoje. Smulkus ir vidutinis verslas Lietuvoje. Pagrindinės verslo ekonomikos formos. Verslo organizavimo formos. Verslo organizavimo formų privalumai ir trūkumai. Išvados.

Ištrauka

Smulkus ir vidutinis verslas – neatsiejama kiekvienos šalies ekonomikos dalis. Tai vienas iš svarbiausių ekonomikos augimo veiksnių, turintis esminį poveikį bendrai Lietuvos ūkio raidai, naujų darbo vietų kūrimui ir socialiniam stabilumui. Smulkios ir vidutinės įmonės – dinamiškiausia, nuolat besikeičianti įmonių grupė, vidurinė ūkio sandaros grandis, turinti lemiamą įtaką ekonominiam augimui ir socialinių santykių stabilumui.
Įsigilinus į darbo temą, iškyla pagrindinis ir svarbiausias mums klausimas, su kokiais klausimais susiduria šiuolaikinis pradedantis verslininkas? Pirmiausia, jis turi nuspręsti, ką ir kaip gaminti, kokias paslaugas teikti. Tai labai sunkus uždavinys, ir padarius klaidingą sprendimą verslas beveik visada iš anksto pasmerktas žlugti. Jog taip nenutiktu verslininkas priima sprendimą, ką gaminti, jo laukia kita ne mažiau svarbi problema - kaip gaminti ir kokiu būdu realizuoti prekę ar paslaugą. Kitaip tariant, tenka nuspręsti, kaip organizuoti verslą, kad gauti geriausius rezultatus? Kokią verslo organizavimo formą pasirinkti? Neabejotina, kad padarius klaidą, verslui tai gali brangiai kainuoti. Todėl bet kuris pradedantis verslininkas turi būti gerai susipažinęs su verslo organizavimo formomis bei ekonomikos samprata - tik tada jis galės teisingai nuspręsti, kokią iš jų rinktis savo verslui.
Žinoma, būsimas verslininkas skiria dėmesio ir savo šalies verslo ekonomikai, bei įsitikina jog šalies ekonomikos lygis nesužlugdys jo būsimo verslo ir būsimas verslas atneš norimos apyvartos ir vien pliusus.
Darbo tikslas - Atskleisti pagrindines verslo organizavimo formas ir jų reikšmę Lietuvos ekonomikai. Siekiant įgyvendinti numatytą tikslą, keliami šie darbo uždaviniai:
1. Aptarti verslo ekonomikos samprata
2. Aptarti verslo ekonomika Lietuvoje
3. Aptarti verslo ekonomikos formos ...

Rašto darbo duomenys
DalykasMikroekonomikos referatas
KategorijaEkonomika >  Mikroekonomika
TipasReferatai
Apimtis12 puslapių 
Literatūros šaltiniai6 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis29.88 KB
AutoriusFanta
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2011 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasJolanta Kreišmonienė
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Pagrindines verslo organizavimo formos ir ju reiksme Lietuvos ekonomikai [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 12 puslapių 
  • Klaipėdos valstybinė kolegija / 3 Klasė/kursas
  • Jolanta Kreišmonienė
  • 2011 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+2
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą