Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Ekonomika>Mikroekonomika>Įmonės veiklos rodikliai: picų gamyba UAB "Gurmanų pica"

Įmonės veiklos rodikliai: picų gamyba UAB "Gurmanų pica"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Aprašymas

Įvadas. Darbo tikslas – įtvirtinti teorines žinias bei įgyti praktinių įgūdžių, taip pat įsisavinti UAB "Gurmanų pica" įmonės veiklos ekonominių rodiklių skaičiavimo metodiką Skaičiavimai. Atskirų gaminių gamybos mastas per metus. Tiesiogiai priskiriamas darbininkų atlyginimas, tenkantis vienam ir visiems gaminiams. Tiesiogiai priskiriamas darbininkų socialinis draudimas gaminiui ir visai programai. Pagalbinių darbininkų darbo apmokėjimai bei įmokos socialiniam draudimui. Administracijos ir kitų darbuotojų darbo apmokėjimas ir įmokos socialiniam draudimui. Tiesioginės išlaidos medžiagoms atitinkamai vienam gaminiui. Medžiagų poreikis ir išlaidos metinei gamybos programai vykdyti. Tiesioginės gamybos išlaidos vienam gaminiui ir visai programai. Einamųjų (ciklinių) maksimaliųjų ir draustinių medžiagų atsargų skaičiavimas natūrine išraiška ir Lt. Numatomų pirkti medžiagų kiekis ir vertė litais per metus. Reikalingas sandėlio plotas ir visų įmonės patalpų vertė. Reikalingas elektros energijos kiekis gamybai, bendriems įmonės reikalams, patalpų apšvietimui ir sunaudota elektros energijos vertė. Gamybinės paskirties įrenginių, pastatų ir kito ilgalaikio turto metinės nusidėvėjimo sąnaudos. Netiesioginės gamybos išlaidos. Vienam gaminiui priskiriama netiesioginių išlaidų suma. Vieno gaminio pagaminimo savikaina. Veiklos sąnaudos ir gaminio pilnoji savikaina. Vieno gaminio kaina. Pagamintos ir parduotos produkcijos per metus vertė litais. Įmonės bendrasis ir grynasis pelnas per metus litais. Pelno mokestis litais ir pardavimo pelningumas procentais. Priemonės, kaip galima būtų sumažinti gaminių savikainą ir gauti didesnį pelną. Išvados.

Ištrauka

Sėkmingas verslas – investicija beveik visam gyvenimui. Tai kartu ir nepriklausomybė nuo kitų, tačiau rizika visada buvo ir bus, kad ir kiek visa sistema būtų atidirbta. Visi bijome prieš žengdami pirmą žingsnį, tačiau nemokėjimas susidoroti su baime yra žymiai pavojingesnis nei pati baimė. Pradedant verslą reika būti pasiruošusiam nusivilti. Blaivus mąstymas ir tai kaip greit suvokiama ir naudingai panaudojama informacija visada padės, kad ir kas bebūtų.
Kiekvieną dieną yra steigima vis naujų įmonių, pradedami verslai, tačiau kasdien taip pat daugelis tų verslų žlunga. Tam kad užtikrinti savo verslo sėkmę, prieš pradedant reikia gerai įvertinti esamą situaciją rinkoje ir nepriekaištingai numatyti būsimą veiklą.
Kursinio darbo tikslas – įtvirtinti teorines žinias bei įgyti praktinių įgūdžių, taip pat įsisavinti įmonės veiklos ekonominių rodiklių skaičiavimo metodiką.
UAB "Gurmanų pica" įregistruota 2007 metais gruodžio mėnesį ir kitais metais pradės gaminti dviejų rūšių picas. Įmonėje dirbs didelę patirtį turintys darbuotojai, kurie žino pirkėjų poreikius. Reikia apskaičiuoti UAB "Gurmanų pica" būsimos veiklos planinius ekonominius rodiklius, įvertinti ir prognozuoti jos veiklos rezultatus, taip pat siekti sumažinti riziką ir išvengti neigiamų pasekmių.
Darbas susideda iš dvejų dalių – tiriamoji dalis, kurioje lentelėse pateikti skaičiavimai ir jų paaiškinimai, ir išvados bei pasiūlymai, kurie, pravers skaičiavimų įvertinimui. Darbo dėka galima sužinoti ar šį įmonė bankrutuos, ar dirbs pelningai, ar gerai jos vadovai nustatė gaminių kainas ir ar sugebės ji gauti pelną. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasMikroekonomikos kursinis darbas
KategorijaEkonomika >  Mikroekonomika
TipasKursiniai darbai
Apimtis22 puslapiai 
Literatūros šaltiniai5
Dydis64.35 KB
Autoriusampira
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasVirklienė
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasEkonomikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones veiklos rodikliai picu gamyba UAB Gurmanu pica [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 22 puslapiai 
  • Vilniaus kolegija / 2 Klasė/kursas
  • Virklienė
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą