Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Ekonomika>Mikroekonomika>Įmonės produktyvumo analizė: UAB "Palutau"

Įmonės produktyvumo analizė: UAB "Palutau"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041
Aprašymas

Įvadas. Atskirų gaminių gamybos mastas. Reikalingų įrengimų ir darbo vietų skaičius. Pagrindinių ir pagalbinių darbininkų skaičius. Tiesiogiai priskiriamas darbininkų atlyginimas, tenkantis atitinkamai vienam gaminiui ir visiems gaminiams. Tiesiogiai priskiriamas darbininkų socialinis draudimas. Pagalbinių darbininkų darbo užmokestis bei įmokos socialiniam draudimui. Administracijos darbo užmokestis bei įmokos socialiniam draudimui. Medžiagų poreikis ir išlaidos metinei gamybos programai vykdyti. Maksimalios ir vidutinės einamosios atsargos m ir lt. Draustinės medžiagų atsargos m ir lt. Gautinų medžiagų kiekis metrais ir vertė litais per metus. Sandėlių plotas kv. m. Tiesioginės išlaidos medžiagoms atitinkamai vienam gaminiui. Reikalingas patalpų plotas gamybinėms, buitinėms bei administracinėms reikmėms ir šių pastatų vertė. Bendras patalpų plotas ir vertė. Reikalingas elektros energijos kiekis varikliams varyti. Reikalingas elektros energijos kiekis patalpoms apšviesti. Vieno gaminio tiesioginės gamybos išlaidos. Gamybinės paskirties įrengimų ir pastatų metinės nusidėvėjimo sąnaudos. Netiesioginės gamybos išlaidos. Vienam gaminiui priskiriama netiesioginių gamybos išlaidų suma ir vieno gaminio savikaina. Vieno gaminio kaina. Gatavos produkcijos ir parduotos produkcijos vertė per metus, lt. Įmonės veiklos sąnaudos. Įmonės bendrojo pelno ir grynojo pelno vertės per metus. Pardavimų pelningumas litais ir procentais. Išvados. Priedai (2).

Ištrauka

Įmonė – tai organizacija, kuri gamina bei parduoda prekes, atsižvelgiant į paklausą ir pasiūlą, o taip pat į konkuruojančias įmones.
Lietuvos valstybė dabar išgyvena sunku ekonominį laikotarpį. Dėl šios priežasties besikuriančios įmonės greitai bankrutuoja, ne visos įmonės sugeba išsilaikyti verslo rinkoje. Tam kad įmonė galėtų išsilaikyti verslo rinkoje įmonė turi tinkamai paskirstyti savo gamybos išlaidas.
Šio kursinio darbo tikslas – įvertinti įmonės produktyvumą, bei sužinoti kiek pelno duoda kiekvienas litas pajamų, gautas pardavus produkciją.
Kursinio darbo užduotis – praktikoje panaudoti įgytas verslo ekonomikos teorines žinias, suformuoti savarankiško darbo įgūdžius, bei ugdyti gebėjimą analizuoti rezultatus ir formuluoti išvadas.
UAB "Palutau" nori užtikrinti nenutrūkstamą gamybos procesą ir metų pabaigoje gauti pelną, todėl planuoja siūti švarkus ir kombinezonus. Atsižvelgdama į paklausą, įmonė ateinančiais metais numato parduoti 5500 vienetų švarkų ir 6200 vienetų kombinezonų. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-12-21
DalykasMikroekonomikos kursinis darbas
KategorijaEkonomika >  Mikroekonomika
TipasKursiniai darbai
Apimtis40 puslapių 
Literatūros šaltiniai3
Dydis80.63 KB
AutoriusAsta
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2005 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones produktyvumo analize UAB Palutau [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą